Instruktorzy na medal

Utworzono: 02 listopad 2017

kolkaZ 05Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na wniosek Komendanta Hufca 7 naszych instruktorów zostało odznaczonych "Odznaką za zasługi dla Chorągwi Śląskiej" w stopniu srebrnym.
Gratulujemy następującym druhnom i druhom:
- phm. Izabeli SABAJ
- phm. Katarzynie BURSZCZYK
- phm. Paulinie KWIATOŃ
- pwd. Monice GWIZDA
- pwd. Ewelinie GROSMAN
- pwd. Pawłowi KUCZOK
- pwd. Tomaszowi KAZUBSKIEMU.
Dziękujemy za serce wkładane w Waszą pracę i życzymy wytrwałości w działalności na rzecz naszego Hufca i Chorągwi.

friendly link

nike tn pas cher | Chaussures Adidas | Nike Air Jordan pas cher | Femme Nike TN Pas Cher | Nike Roshe Chaussure | Nike Free Run pas cher | air max homme | Nike tn pas cher | air max pas cher | air max homme|Nike Air Max|Nike Air Max Pas Cher |Air Force 1 Femme Air Force 1 Homme Nike Air Jordan Nike Air Jordan Femme Nike Air Jordan HommeNike Air Presto Ultra Homme Nike Air Presto Ultra Femme Nike Air Presto Fly Homme